

- Nederland.TVJongeren.TVNederland.TVSpelletjes.TV
- Amusement.TVKennis.TVNieuws.TVSporten.TV
- Beurs.TVKinderen.TVOndernemen.TVTalentenjacht.TV
- Cultuur.TVKook.TVOnrecht.TVVaartuig.TV
- Formule1.TVLachen.TVOranje.TVVerkiezing.TV
- Gamen.TVMensen.TVPolitiek.TVVoertuig.TV
- Geloof.TVMode.TVReis.TVVoetbal.TV
- Gezondheid.TVMuziek.TVSerie.TVWeer.TV
- Informatief.TVNatuur.TVSpeelfilm.TVWoon.TV
03-03-2022
Journalist Pauline Weseman besloot op een dag haar pijn niet meer te vermijden, maar op te zoeken. Het zou een beleid worden om nog vaak toe te passen.
Pascal Jansen over de verloren wedstrijd in de KNVB Beker tegen Ajax. ? Abonneer je op het YouTube-kanaal van AZ! Klik hier Volg AZ ook via: ???? Facebook | Klik hier Twitter | Klik hier Instagram | Klik hier Snapchat | Klik hier AZ eSports | Klik hier
Dani de Wit reageert op de bekernederlaag tegen Ajax. ? Abonneer je op het YouTube-kanaal van AZ! Klik hier Volg AZ ook via: ???? Facebook | Klik hier Twitter | Klik hier Instagram | Klik hier Snapchat | Klik hier AZ eSports | Klik hier
Alle leden van Lady Parts hebben een flinke klap gekregen na alle negatieve publiciteit. Saira mist de band vreselijk, maar ze heeft de rest dusdanig gekwetst dat het maar de vraag is of ze ze nog terug kan halen. Amina is opgelucht als haar vriendin Noor aanbiedt haar weer te helpen een fatsoenlijke man te vinden, maar ze kan de muziek toch niet echt loslaten. Momtaz probeert de band te redden.
Christiaan Triebert en Geert-Jan Knoops over het bewijzen van oorlogsmisdaden. * Hans Jaap Melissen geeft live vanuit Kiev laatste update. * VVD-Europarlementariër Malik Azmani over de opvang van miljoenen Oekraïense vluchtelingen. * Jan Swillens over de Russische cyberaanval op Nederlandse routers. * Oud-ambassadeur in Rusland Renée Jones-Bos over Vladimir Poetin.
17m ago - De samenvatting van de wedstrijd in de halve finale van de TOTO KNVB Beker tussen AZ en Ajax.
Arjen Lubach duikt via de waan van de dag langs inspirerende gasten tot op de bodem van het nieuws. Iedereen wil altijd van de waan van de dag naar verdieping. Arjen heeft juist extra veel zin in de waan van de dag.
Veehouder Christian Muilerman is nieuw in de politiek en wil voor Gemeentebelangen Deventer een zetel bemachtigen. De jonge boer hijst zich uit zijn overall en trekt zijn beste maatpak aan voor zijn ritje in de taxi van Rutger Castricum.
In Vandaag Inside geven Wilfred Genee, Johan Derksen en René van der Gijp hun kijk op het nieuws en de actualiteit. Met een wisselende, en voor wie nog durft, terugkerende gast aan tafel bespreekt het trio zaken die Nederland die dag bezighoudt.
Dag 8 van de oorlog in Oekraïne. Rusland voerde vannacht opnieuw luchtaanvallen uit op de Oekraïense hoofdstad Kiev. We spreken inwoners over de situatie daar. In Marioepol meldt het stadsbestuur dat de havenstad is omsingeld en dat Russische eenheden de infrastructuur bestoken. De burgemeester van Cherson zegt dat er Russische troepen in de stad zijn. Te gast is Oost-Europadeskundige Bob Deen. Verder spreken we met journalisten en activisten in Rusland over hun kijk op de oorlog. Ook een gesprek met Derk Sauer, uitgever van The Moscow Times, die terug is in Moskou en met de Britse Defensie-expert Nick Reynolds.
Yora Rienstra is er getuige van dat alleenstaande moeder Angelique met haar baby uit haar woning wordt gezet. Pandjesbaas Wesley verdient een dikke boterham aan vastgoed en dorpen in Friesland worden onder de voet gelopen door Amsterdammers op zoek naar een goedkope woning.
Jeroen van Koningsbrugge staat weer voor de uitdaging om vijftien gewone burgers te vinden die mentaal en fysiek sterk genoeg zijn om één van de zwaarste opleidingen van Nederland aan te kunnen: die van de Special Forces. Hij levert zijn mensen af aan een team van zeer ervaren commandospecialisten. Onder de gedreven leiding van commando's Ray en Dai worden de cursisten zowel fysiek als mentaal tot het uiterste gedreven. Een uniek experiment waarin alleen plek is voor de allersterksten. Wie haalt de eindstreep en wie niet? Van Koningsbrugge neemt de taak op zich om zijn mannen en vrouwen een hart onder de riem te steken.
Paris Hilton poseert met een orang-oetangbaby en Justin Bieber heeft een aapje als huisdier. Beroemdheden over de hele wereld pronken met hun babyaapje. Het is al jaren een doorn in het oog van dierenbeschermers. Door de Netflixserie Tiger King zijn niet alleen de selfies met wilde dieren populairder geworden, maar is ook de vraag naar apen gestegen. Dat terwijl de handel in apen al sinds de jaren 70 grotendeels illegaal is. De populatie van wilde apen, waaronder gorilla's, bonobo's en orang-oetangs, neemt met een duizelingwekkende snelheid af. In Zembla onderzoeken Duitse onderzoeksjournalisten de wereldwijde apenhandel.
Mr. Visser reist af Helmond waar Elly en Jan de wanhoop nabij zijn. Want sinds ze een jaar geleden zijn verhuisd naar residentie Brouwhorst wordt hun woongenot flink verpest door hun buurman Peter. Hij zou namelijk intimideren, dreigen en schelden. De buren in kwestie zijn zich van geen kwaad bewust. Zij begrijpen niets van alle aantijgingen. Zij zijn juist degene die hier gepest worden. En met name buurvrouw Elly zou de grote boosdoener zijn, want die zou volgens Peter keihard over de galerij stampen om hem te pesten! Hoogste tijd dat Mr. Visser de rust in de residentie herstelt.
Vlees komt van een beest en vroeger wist de slager gewoon waar dat beest van het levenslicht had mogen genieten. Zo niet de grootgrutters. Die zwegen als het graf over waar hun vee graasde en geslacht werd. Tot de dierziektes kwamen en de wet werd aangepast. Ook de super moet nu gewoon de herkomst op het cellofaan zetten. Maar de Keuringsdienst viel iets vreemds op. Alleen als het stuk vlees nog heel is, staat de oorsprong erop. Is het verknipt of versneden, dan kan de klant enkel speculeren over de bron. Waarom op de ene wel en de andere niet? De Keuringsdienst wil het weten en raakt verdwaald in de vleesketen.
Deze week heeft vijf heel fanatieke deelnemers met uiteenlopende thema's. Van een Japanse high tea, via Latin Dance, een reis met Alice in Wonderland, Suriname, naar een high tea met een complete tuin op tafel. Vijf bakkers die alles uit de bakkast halen om te winnen.
Deze week heeft vijf heel fanatieke deelnemers met uiteenlopende thema's. Van een Japanse high tea, via Latin Dance, een reis met Alice in Wonderland, Suriname, naar een high tea met een complete tuin op tafel. Vijf bakkers die alles uit de bakkast halen om te winnen.
Liveverslag van Schaatsen WK Allround & Sprint Hamar.
Waar vind je de echte liefde? Het First Dates restaurant opent weer haar deuren. De gasten zijn single en op zoek naar de ware. We zien singles die dromen van een geschikte partner. Leidt een eerste date tot een tweede? En wie vindt de perfecte match?
Haar zus en nichtje vluchtten uit Oekraïne, Yevgeniya Balyasna-Hooghiemstra vertelt erover. * Hoe praat je met kinderen over een oorlog? Kinderboekenschrijver Jacques Vriens en geschiedenisdocent Marike Barendse leggen het uit. Ook verslaggever NOS Jeugdjournaal Noortje Deutekom spreken we via een online verbinding.* Minister van Defensie Kajsa Ollongren over een week lang oorlog. * De grootste crisis in Europa sinds de Tweede Wereldoorlog: Bas Heijne en Simon van Teutem praten erover. * Het Matangi Quartet speelt een deel uit het strijkkwartet van de Oekraïense Silvestrov.
Cash geld is al jaren langzaam maar zeker aan het verdwijnen uit de samenleving. De combinatie van het gebruiksgemak van elektronische betalingen en het beleidsmatig terugdringen van grote betalingen in contant geld, officieel om witwassen tegen te gaan, hebben ervoor gezorgd dat veruit de meeste transacties plaatsvinden zonder fysieke uitwisseling van betaalmiddelen. Dit betekent echter ook dat deze transacties per definitie plaatsvinden via een derde partij, die daarmee zicht heeft op én volledige controle over het proces. Dit brengt een hoop implicaties met zich mee, welke met de recente gebeurtenissen in Canada en de sancties tegen Rusland in het achterhoofd ook in ons land zeer eenvoudig en op korte termijn zouden kunnen escaleren - mits er een aanleiding voor is, uiteraard. In dat licht deelt Sven vandaag met u een brief van ABN AMRO waar tussen de regels door nog veel meer te lezen is dan slechts het expliciet benoemde... Als u ons in deze turbulente tijden wilt helpen om dit te kunnen blijven doen en meer tijd en middelen te kunnen besteden aan onderzoek, interviews, reportages en andere zaken die er echt toe doen, overweegt u dan een bijdrage te leveren naar waardering én vermogen. Bezoek de webshop op Klik hier of ga naar Klik hier om te zien hoe u dat kunt doen. Naast YouTube zijn wij uiteraard op meer kanalen te vinden. Voor een overzicht van onze eerdere publicaties en waar deze te vinden zijn, kijk op Klik hier
Wilma en Henk hebben alvast één ding gemeen: hun zenuwen. Wendy ziet Michel na 24 gezellige uren, meer als een vriend dan als geliefde.
Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijker. En op NPO Politiek en Nieuws met gebarentaal.
Bart gaat naar een voedselbos. Zo'n bos is een klein stukje natuur met allemaal soorten bomen en planten waar eten aan groeit. Het voedselbos heeft geen kunstmest, gif of extra water nodig. In totaal staan er zo'n 350 verschillende soorten, zoals de pindakaasboom en de uiensoepboom. Boer Wouter laat zien wat er allemaal groeit. In de sketch heeft Lara groente van het voedselbos meegenomen, maar Debbie haalt haar voedsel liever bij de snackbar.
De laatste ontwikkelingen in Oekraïne * Nederlanders willen vechten tegen de Russen * Minderjarigen op de kieslijst voor de gemeenteraad * De informatie-oorlog rond Oekraïne * Hoe kwetsbaar is Nederland?
Tijdens het milieuproject van school zit Hailey als enige ingedeeld bij het Vogelpark. Ze zit ze ook nog eens opgescheept met de nerd Pieter en zijn vrienden...
? Bedankt voor het kijken naar deze video! Bekijk hier mijn TRUIEN EN NOG MEER VETTE SHIT: Klik hier Bestel hier mijn eigen boek: Klik hier Abonneer voor meer plezier: Klik hier Mij dagelijks volgen? Neem een kijkje hier: - Snapchat: Gio_141 - Twitter: Klik hier Instagram: Klik hier Mijn Spotify lijst: Klik hier filmpje krijgen van mij? Ga naar deze site: - Klik hier Fanmail opsturen? Straat: Plantageweg 17b (Pico Bello) Plaats: Alblasserdam Postcode: 2951GN ? Afspeellijsten van video's: - Sims 4: Klik hier Video's met familie: Klik hier Fifa pack openings: Klik hier Vlogs: Klik hier Omegle: Klik hier ben Giovanni en ik probeer het publiek op YouTube te entertainen met video's! Al mijn video's zijn in 1080p, dat betekent dus HD! Ik upload video's als Sims 4, maar vooral verhalen over levensgebeurtenissen, vlogs en allerlei challenges en random dingen. Reizen en vloggen vind ik het leukste om te doen. Ik upload ook veel video's met mijn familie, want dat wordt altijd goed ontvangen.
Defensiespecialist Patrick Bolder over het laatste nieuws van de oorlog in Oekraïne. * Via een videoverbinding praten we met Tineke Ceelen, directrice van Stichting Vluchteling. Zij staat aan de Pools-Oekraïnse grens. * Daniël Dekker over het Songfestivallied dat Nederland gaat inzenden. * De Jostiband komt in actie voor Oekraïne met een 24 uur durende muzikale marathon. * Beth en Flo treden op.
Regionaal nieuws met landelijke uitstraling, gemaakt door de NOS en de regionale omroepen.
Vitesse kroop in de afgelopen twee weken overtuigend uit het dal waarin het zich begaf. Eerst knokte het zich met een tiental naar een 1-1 remise bij FC Utrecht, daarna plaatste het zich met een mooie 2-0 overwinning op SK Rapid Wien voor de laatste zestien van de UEFA Europa Conference League en de afsluiter van de week was een ruime derbywinst tegen NEC (4-1). Nu volgt vrijdag (20.00 uur) de thuiswedstrijd tegen Sparta Rotterdam. Een vooruitblik met Thomas Letsch en Eli Dasa.
Comedyserie over twee grootvaders die samen hun kleinkinderen opvoeden omdat de ouders (vader Victor en moeder Simone) het te druk hebben met hun carrière in het Europees parlement en op toneel.
Abonneer op dit kanaal: Klik hier video: Klik hier kledinglijn ? Klik hier speel ook games! Die kan je hier vinden ? Klik hier je alleen korte & grappige momenten zien? Klik dan hier: Klik hier naam is Enzo Knol en ik upload elke dag om 4 uur een vlog! Abonneer je op mijn kanaal zodat je alles kan bekijken wat ik mee maak: Klik hier livestream elke zondag van 18:00 t/m 22:30 op Twitch: Klik hier me op: Instagram: Klik hier Alle afspeellijsten ? ? EnzoKnol Vlogs 2601 t/m 2800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 2401 t/m 2600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 2201 t/m 2400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 2001 t/m 2200: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1801 t/m 2000: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1601 t/m 1800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1401 t/m 1600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1201 t/m 1400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1001 t/m 1200: Klik hier EnzoKnol Vlogs 801 t/m 1000: Klik hier EnzoKnol Vlogs 601 t/m 800: Klik hier EnzoKnol Vlogs 401 t/m 600: Klik hier EnzoKnol Vlogs 201 t/m 400: Klik hier EnzoKnol Vlogs 1 t/m 200: Klik hier Minecraft Seizoen 3: Klik hier Minecraft Seizoen 2: Klik hier Minecraft Seizoen 1: Klik hier Minecraft mini games: Klik hier EnzoKnol Meetings: Klik hier vette peace ?
Daan Boom vertelt in STATEMENTS aan Jay-Jay en Qucee over zijn favoriete bijbaantje van vroeger... Vergeet je niet op onze YouTube-kanalen te abonneren: SLAM! – Radio Klik hier SLAM! – Music Klik hier SLAM! – Series Klik hier Wil jij exclusieve content? Volg ons op Instagram: Klik hier Meer zien van Qucee? Klik hier Meer zien van Jay-Jay? Klik hier zien van Daan Boom? Klik hier Music, Play Life. SLAM!
Deze bevat een betaalde samenwerking met HelloFresh ???? ‘Matching outfits voor het hele gezin’ houd me tegen!! De aflevering van Kinderen voor Kinderen met Nienke is te zien op zaterdag 12 maart om 09:30 uur! Check de link voor de aangepaste speellijst van de theater voorstelling! ???? Klik hier #7: Klik hier muziek: Poke - Lekker he (instrumental) Sef - Excusez Moi
Help de bevolking van Oekraïne, steun de actie 'Samen in actie voor Oekraïne' van Giro555 in samenwerking met elf hulporganisaties. Lees meer over de actie op Klik hier kan via de Klik hier Animal Verhuur’. Best een gekke naam voor een bedrijf wat eigenlijk helemaal geen dieren mag verhuren. En dat is niet het enige wat misgaat bij dit bedrijf. Al sinds de oprichting in de jaren ’90 wordt er geklaagd door omwonenden over overlast, door klanten over hun aangeschafte dieren, en door ex-werknemers over de gang van zaken achter de schermen. Naast onze gedupeerde Sabrina meldden zich bij ons meer mensen die zich boos maken over Bert. Karen van Animals Today, bijvoorbeeld, die zich al jarenlang bezighoudt met Bert. En meerdere ex-werknemers. Instanties wijzen naar elkaar en niemand lijkt echt zin om over te gaan op handhaving. En dus kan Bert, op wat dwangsommen na, rustig zijn gang gaan. Én anderhalve ton aan Coronasteun (NOW) ontvangen. Doe een melding bij de NVWA: Klik hier onze voorbeeldbrief: Klik hier stuur deze naar info@westmaasenwaal.nl ! Vraag & antwoord aan de gemeente West Maas en Waal: Klik hier & antwoord aan de Omgevingsdienst Rivierenland: Klik hier & antwoord aan de NVWA: Klik hier boos? Of wil je klokkenluiden? Mail ons op boos@bnnvara.nl! Je wordt opgelicht. Een influencer levert jouw product niet. Een huisjesmelker maakt misbruik van de markt en jaagt jou op extra kosten. Je mag ergens homo zijn, maar niet homo doen. Je baas intimideert je op de werkvloer. Er moet een wet veranderen die jou en jouw leven in de weg zit. Het moet anders. Kortom: je bent boos! Weet ons dan te vinden, want wij helpen jou graag met grote én kleine problemen. Elke donderdag om 16:00 op dit kanaal! Volg ons ook op Instagram: Klik hier
Best of David Neres in 15 seconds. Your favourite moment of David?
Kijk hier live naar de competitiewedstrijd tussen PSV Vrouwen en ADO Den Haag Vrouwen. ?SUBSCRIBE NOW Klik hier on notifications (Hit the bell!) ?FOLLOW US Twitter: Klik hier Facebook: Klik hier Klik hier Snapchat: Klik hier Klik hier
Wilt u investeren in uw gezondheid? Meedoen betekent dat u al een kwartier beweegt van het aanbevolen dagelijkse half uur.
Te gast zijn oud-commandant Landstrijdkrachten Mart de Kruif, honorair consul van Oekraïne Karel Burger Dirven en hoofdeconoom van de Rabobank Ester Barendregt. Met hen hebben we het over de laatste ontwikkelingen van de oorlog in Oekraïne.
Abonneer op DE BELLiNGA'S SHORTS ????Klik hier ( als we samen zijn) ???? - De Bellinga’s [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier MiJN ALLERBESTE VRiEND ?? - Lucilla Bellinga & KADO [ OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier HET VERGETEN PIETJE - Luan Bellinga, Coole Piet & Danspiet [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier ???? "HERRiE" ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier Vorige Video: Klik hier DE WERELD AAN Klik hier iK KAN NiET WACHTEN ???? -Lucilla Bellinga Klik hier BELLiNGA VRiENDENBOEKJE ???? Klik hier ONS BELLiNGA BOEK ( best seller!) ???? Klik hier TiKTOK ????Klik hier HiER "LUCKY LUAN” (de serie) ???? Klik hier ????DAGELiJKS om 6U EEN NiEUWE VLOG! ? DUIMPJE OMHOOG EN ABONNEER GRATIS OP ONZE KANALEN! ? Klik hier or Klik hier KIDS KANALEN: (uploaden als het uitkomt) Luan Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier Bellinga: Klik hier (Vet Geweldig) ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier VAN SiNT ???? - Luan Bellinga & Coole Piet [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier OMHOOG ???? - Luan Bellinga [OFFiCiAL MUSiC ViDEO] Klik hier BELLiNGA'S - Droomboom ????(Officiële videoclip) Klik hier BELLiNGA'S - Volg je hart ???? (Officiële videoclip) Klik hier zijn Daniel (41) Fara (33) Luan (9) Lucilla (6), Luxy (3) , Lucius ( 0 ) en onze hondjes Woezel en Pip ( 4 jaar) ONZE INSTAGRAM: Klik hier je een foto van/met ons? gebruik dan: #DEBELLINGAS #FAMILIEVLOGGERS.NL Mail ons zakelijk: Daniel@Bellinga.TV of bel 0031651896005 Volg ons op facebook: ? Klik hier MAIL STUREN? DAT KAN! Bellinga International Management t.a.v. De Bellinga's van FamilieVloggers.nl Rolderdiep 18 8032 TM Zwolle The Netherlands Dit kanaal is gestart op: 6 feb 2013 6 nov 2013 maakte we onze 1e vlog: Klik hier okt 2014 1e weekvlog: Klik hier juli 2015 begonnen met vloggen: Klik hier juni 2016 " SlankEnFitTV" werd " DE BELLINGA'S" Bellinga Movie 2020: Klik hier Movie 2019: Klik hier Movie 2018: Klik hier Movie 2017: Klik hier Movie 2016: Klik hier Bellinga Movie 2015: Klik hier 1e VLOG OOIT! Klik hier Klik hier & Daniel maken al graag 10 jaar lang een daily video dagboekje. Het word dus niet special gemaakt voor kinderen, maar voor ons zelf, herinneringen te kunnen opslaan voor ons en de kinderen voor later. En is niet bewust voor boven de 18 jaar en ouder gemaakt. Al onze videos voldoen volledig aan de Youtube Family and Childproof guidelines. Deze video bevat een gekregen dienst Landal vakantie verblijf (Barter Deal) om in ruil voor in onze vlog te komen. Deze vermelding is onderdeel van de Social Code: YouTube. Voor meer informatie, ga naar Klik hier
Het laatste nieuws uit binnen- en buitenland en het weer, speciaal voor de jonge kijkers, met gebarentaal.
